Joanna Rozpędowska-BassaDoradca ds. Nieruchomości i Kredytów

Joanna Rozpędowska-Bassa

Doradca ds. Nieruchomości i Kredytów

Joanna jest pełną pasji i energii osobą, z piętnastoletnim doświadczeniem pracy z klientami na rynku nieruchomości. Na przestrzeni wielu lat zmierzyła się z niejedną trudną sprawą, dlatego nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Od 2013 roku jest skutecznym ekspertem kredytowym, który pomógł spełnić marzenia o swoim własnym kącie setkom rodzin. Ukończyła 5-cioletnie studia magisterskie na UMCS-ie, na wydziale Pedagogiki i Psychologii, dzięki czemu w kontakcie z człowiekiem czuje się jak ryba w wodzie, co owocuje licznymi rekomendacjami.

Prywatnie pasjonatka sportowego stylu życia oraz miłośniczka zdobywania górskich szczytów, co w pracy przekłada się na niezwykłą wytrwałość, determinację oraz otwartość na trudne wyzwania. Dzięki zamiłowaniu do teatru i sztuki posiada zmysł estetyczny, który wykorzystuje przygotowując nieruchomość do sprzedaży pod względem wizualnym.

Zajmuje się obsługą nieruchomości mieszkalnych, gruntowych i komercyjnych. Jeśli trzeba pomoże w uzyskaniu finansowania nieruchomości, znajdując najlepszą ofertę na rynku.
Jej mottem w pracy jest : „ Kto chce, szuka sposobu. Kto nie chce, szuka powodu”.

Klienci o mnie

Potrafi zrozumieć klienta i bezbłędnie dobrać ofertę

Polecam tę agencję! Byłem obsługiwany przez Panią Joasię. Niezwykle kompetentna osoba z ogromnym doświadczeniem. Potrafi zrozumieć klienta i bezbłędnie dobrać ofertę. Jeśli ktoś poszukuje nieruchomości i dodatkowo potrzebuje rzetelnej pomocy w otrzymaniu kredytu to tylko do Pani Joasi!

Pełen profesjonalizm!

Serdecznie polecam współpracę z Panią Joanną z Onesto Broker - bardzo nam pomogła przy sprzedaży naszego mieszkania oraz uzyskaniu kredytu na zakup kolejnego. Pełen profesjonalizm!