Justyna PoljańskaDoradca ds. Nieruchomości

Justyna Poljańska

Doradca ds. Nieruchomości

Justyna związana jest z branżą nieruchomości od 2019 r. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w pracy biurowej i obsłudze klienta.

Po latach poszukiwania własnej drogi zawodowej odnalazła pasję w pracy jako pośrednik nieruchomości. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni kilku lat pozwala jej na efektywne wykonywanie tego zawodu.

Justyna specjalizuje się w sprzedaży lokali mieszkalnych i domów z rynku pierwotnego i wtórnego.
W pracy wykorzystuje nowoczesne technologie, przygotowuje wirtualne spacery, home staging oraz profesjonale sesje zdjęciowe, co sprawia, że nieruchomości wyróżniają się na tle konkurencji.
Z Klientami zawsze stara się budować relacje oparte na zaufaniu, w czym pomaga jej komunikatywność, empatia, pozytywne nastawienie i zaangażowanie. 

Justyna uważa, że kluczem do sukcesu w branży nieruchomości jest specjalistyczna wiedza i doświadczenie, dlatego ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych jest dla niej niezwykle istotne.
Ukończyła liczne kursy i szkolenia związane z branżą nieruchomości oraz z zakresu sprzedaży, przedsiębiorczości i obsługi klienta.

Justyna jest absolwentką WSEI i UMCS w Lublinie. Z wykształcenia jest doradcą zawodowym i specjalistą ds. kadr.

W życiu prywatnym Justyna pasjonuje się tematyką rozwoju osobistego, uwielbia literaturę motywacyjną. Cytat, którym kieruje się w życiu prywatnym i zawodowym:

„Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają”.

Podróże są nieodłącznym elementem jej życia. Uwielbia poznawać różne kraje i kultury.
Justyna jest entuzjastką zdrowego stylu życia. Interesuje się tematyką urody i pielęgnacji oraz sztuką makijażu. 

Klienci o mnie

Kupiłam swoje wymarzone mieszkanie

Kupiłam swoje wymarzone mieszkanie za pośrednictwem p. Justyny i jestem bardzo zadowolona z obsługi tej transakcji. Jest ona bardzo sumienną i odpowiedzialną osobą o nienagannych manierach i każdorazowy kontakt z nią potwierdza o jej profesjonalizmie i zaangażowaniu.

Opinia dla: Justyna Poljańska
Sprzedaż mieszkania w ciągu miesiąca

Bardzo dobra agencja nieruchomości. Profesjonalna sesja zdjęciowa. Sprzedaż mieszkania w ciągu miesiąca. Pani Justynka to mila i sympatyczna osoba. Naprawdę polecam.

Opinia dla: Justyna Poljańska
Mogłem liczyć na wielką pomoc

Z wielką przyjemnością mogę polecić współpracę z Panią Justyną, na każdym kroku transakcji mogłem liczyć na obszerne wyjaśnienie tematów i podejmowanych kroków oraz na wielką pomoc w finalizowanie sprawy. Polecam!

Opinia dla: Justyna Poljańska