Sprawdź, czy do siebie pasujemy

Sprawdź, czy do siebie pasujemy

Jako biuro nieruchomości stale dążymy do budowania rozpoznawalności marki ONESTO BROKER. Naszym głównym atutem są fantastyczni Agenci, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Chcemy wyróżniać się na lubelskim rynku najlepszą jakością obsługi klienta, dlatego tak ważne jest z kim podejmujemy współpracę. Stale rozwijamy się i czasami szukamy wyjątkowych osób do naszego Zespołu. Chcesz z nami pracować?

Czego od Ciebie oczekujemy

Uczciwość

Uczciwość i transparentność w relacjach z klientami to podstawa naszej działalności. Zawsze dotrzymujemy danego słowa. Stoisz po dobrej stronie mocy?

Komunikacja

W nieruchomościach rozmowa to podstawa. Osoby nieśmiałe nie odnajdą się w tej branży. Lubisz słuchać, rozmawiać, pomagać?

Optymizm

To nie jest praca dla malkontentów. Kluczowe jest pozytywne podejście do powierzonych obowiązków i umiejętność radzenia sobie z trudnościami. Posiadasz tylko pozytywną energię?

Samodzielność

Samodyscyplina i dążenie do celów to nasza codzienność. Pracując w oparciu o system prowizyjny chcemy otrzymywać od życia znacznie więcej niż praca na etacie. Brzmi znajomo?

Jeśli WSZYSTKIE powyższe cechy opisują Ciebie - APLIKUJ!

Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał okazję rozwijać swoje umiejętności i kompetencje, a także współpracować z innymi agentami z naszego miasta. To doskonała okazja, aby zdobyć doświadczenie i zbudować swoją karierę w branży nieruchomości.

Inwestujemy w ludzi i narzędzia

Inwestujemy w ludzi i narzędzia

Dołącz do ONESTO Broker i wykorzystaj swoją szansę na rozwój zawodowy! Jesteśmy firmą, która stale się rozwija i ciągle podnosi jakość swoich usług, dlatego szukamy ludzi ambitnych, zaangażowanych i chcących doskonalić swoje umiejętności.

Doceniamy zaangażowanie

Doceniamy zaangażowanie

Jeśli szukasz możliwości rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń – praca w ONESTO Broker jest idealna dla Ciebie! Doceniamy inicjatywę pracowników oraz ich wkład w pracę, co przekłada się na szybki awans zawodowy i satysfakcjonujące zarobki. Z naszej strony zapewniamy nowoczesne biuro w prestiżowej lokalizacji, profesjonalne narzędzia oraz efektywne szkolenia, prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów.

Dołącz do nas i ciesz się z rozwoju swojej kariery!

Jak wygląda proces rekrutacji?

Czy wiesz, że kariera w nieruchomościach jest na wyciągnięcie ręki? Wystarczy kilka prostych kroków, aby rozpocząć swoją przygodę z branżą nieruchomości.

01

Kandydaci nadsyłają aplikacje (CV oraz list motywacyjny) za pomocą formularza.

02

Analizujemy przesłane dokumenty i wybieramy te, które spełniają nasze oczekiwania.

03

Zapraszamy wybranych Kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną.

04

Po weryfikacji Kandydata kontaktujemy się w celu umówienia na kolejną rozmowę, aby ustalić szczegóły współpracy.