Jesteś we właściwym 
miejscu i czasie

Jesteś we właściwym 
miejscu i czasie

Wiemy, że sukces naszej firmy opiera się na pełnym zadowoleniu naszych klientów, dlatego wszystkie nasze działania są skoncentrowane na spełnianiu ich oczekiwań.

Dlaczego Klienci wybierają właśnie nas?

Nasz profesjonalizm przejawia się w wysokim standardzie obsługi, dogłębnym zrozumieniu potrzeb klientów oraz skutecznych rozwiązaniach, które przynoszą pozytywne rezultaty. Dzięki temu, budujemy długotrwałe zaufanie i relacje oparte na profesjonalizmie.

Indywidualne podejście
Indywidualne podejście

Dzięki naszemu innowacyjnemu modelowi współpracy, zapewniamy naszym klientom profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdej nieruchomości. Poznajemy ich potrzeby i oczekiwania, aby następnie móc zapewnić najlepsze rozwiązania.

Jasne reguły gry

Jasne reguły gry

Dbamy, aby wszyscy nasi klienci byli jak najlepiej poinformowani o wszystkich warunkach i możliwościach, z którymi wiąże się dana transakcja. Cieszymy się, że możemy zapewnić naszym klientom całkowitą transparentność w tej kwestii.

Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Aktywnie angażujemy się w cały proces realizacji transakcji, aby zapewnić klientom poczucie wygody i bezpieczeństwa na każdym etapie. Nasze usługi obejmują wszystkie aspekty, począwszy od momentu pierwszego spotkania aż do momentu przekazania nieruchomości. Dzięki nam każdy klient może bezpiecznie i łatwo realizować swoje cele i marzenia.

Zespół profesjonalistów

Zespół profesjonalistów

Nasz zespół składa się z wyjątkowych osób, którzy są nie tylko ekspertami w swoich dziedzinach, ale także pasjonatami w tym, co robią. Dzięki ich solidnemu doświadczeniu, wiedzy oraz empatii jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi.

Koncentrujemy się na osiągnięciu najlepszych wyników dla naszych klientów. Pracując razem, wykorzystując swoje unikalne zdolności, tworzymy silny zespół, gotowy sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom.

ONESTO - Po prostu uczciwie

Stawiamy na transparentność w naszych działaniach, dbając o uczciwe i klarowne relacje z naszymi klientami. Dbamy o dyskrecję oraz pamiętamy o ich oczekiwaniach. To właśnie dlatego nasi klienci polecają nas dalej i pracujemy głównie na rekomendacjach!

Doświadczenie

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Transparentność

Dążymy do tego, aby każda transakcja była zrozumiała i korzystna dla każdej ze stron.

Bezpieczeństwo

Dbamy, aby wszyscy nasi klienci byli obiektywnie poinformowani o wszystkich warunkach i możliwościach dotyczących danej transakcji.

Profesjonalizm

Przestrzegamy wszystkich obowiązujących regulacji prawnych, a także dochowujemy najwyższych standardów etycznych.

Skontaktuj się z nami

Nasze wyniki mają odzwierciedlenie w liczbach

Każdą z ofert zajmuje się tylko jeden indywidulany doradca, który posiada pełną wiedzę na temat sprzedawanej nieruchomości, zna jej sytuacje prawną oraz indywidualne oczekiwania właścicieli. Jest do państwa dyspozycji 24h i prowadzi sprzedaż przez wszystkie jej etapy aż do spisania liczników i przekazania kluczy.

3miesiące
Skuteczna sprzedaż

Trzy miesiące to statystycznie średni czas sprzedaży nieruchomości za pośrednictwem naszych agentów.

6lat
Znajomość branży

Sześć lat doświadczenia gwarantującego najwyższy standard obsługi klienta.

26godzin
Przygotowanie oferty

Zanim oferta sprzedaży nieruchomości trafi do publikacji statystycznie tyle godzin jest niezbędne do jej profesjonalnego przygotowania.

15agentów
Profesjonalny zespół

Kilkunastu wyjątkowych agentów to absolutny fundament naszego biura – to dzięki nim zdobywamy kolejne rekomendacje!

150ofert
Jakość a nie ilość

Pula unikalnych ofert w realnych cenach rynkowych, którymi zajmują się nasi agenci jako realna liczba gwarantująca właściwy marketing.

1500klientów
Zadowoleni klienci

Ponad 1 500 klientów zrealizowało transakcje za pośrednictwem ONESTO Broker na przestrzeni wszystkich lat działalności biura.

Co potwierdzają opinie Klientów

Najwyższym wyznacznikiem skuteczności naszych działań jest grono zadowolonych klientów, którzy doceniają naszą pracę i polecają nas swoim znajomym. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom jak najlepszej jakości usług i produktów, co jest dla nas priorytetem.

Zdecydowanie polecam!

Gdy zdecydowaliśmy się na sprzedaż domu wszyscy znajomi mówili nam, że potrwa to co najmniej rok i długo nie zobaczymy klienta. Wybór współpracy tylko z jednym pośrednikiem mającym klucze do naszego domu był dla nas oczywisty. W kwietniu podpisaliśmy umowę na wyłączność z p. Karoliną, a za pół roku byliśmy u notariusza podpisując akt sprzedaży. Negocjacja ceny zamknęła się w 6%! Jesteśmy bardzo zadowoleni!

Opinia dla: Karolina Pizoń
Mieszkanie na kredyt

Kupiliśmy z żoną mieszkanie na kredyt w korzystając z pomocy Pana Jarosława. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, podejścia do klienta, zaangażowania w wykonywana pracę, od pierwszego spotkania do czasu uruchomienia kredytu. Entuzjazm z jakim Pan Jarek pracuje świadczy o tym, że jest to właściwy człowiek do zadań finansowych.

Warunki, które otrzymaliśmy były lepsze niż w banku

Bardzo polecamy Pana Jarosława! Wyjaśnił nam wszystko z najdrobniejszymi szczegółami, zajął się negocjacjami z bankami. Dzięki niemu czekała nas już tylko jedna wizyta w banku na podpisaniu umowy. Obawialiśmy się liczbą dokumentów, godzinami spędzonymi w bankach. Wszystko to załatwił za nas Pan Jarosław. Warunki, które otrzymaliśmy były lepsze niż wcześniej proponował nam bankier. Z czystym sumieniem za profesjonalizm, czas działania oraz zaangażowanie polecam Pana Jarosława.

Potrafi zrozumieć klienta i bezbłędnie dobrać ofertę

Polecam tę agencję! Byłem obsługiwany przez Panią Joasię. Niezwykle kompetentna osoba z ogromnym doświadczeniem. Potrafi zrozumieć klienta i bezbłędnie dobrać ofertę. Jeśli ktoś poszukuje nieruchomości i dodatkowo potrzebuje rzetelnej pomocy w otrzymaniu kredytu to tylko do Pani Joasi!

Pełen profesjonalizm!

Serdecznie polecam współpracę z Panią Joanną z Onesto Broker - bardzo nam pomogła przy sprzedaży naszego mieszkania oraz uzyskaniu kredytu na zakup kolejnego. Pełen profesjonalizm!

Moje mieszkanie trafiło w ręce dobrych i odpowiedzialnych ludzi

Cieszę się bardzo, że zdecydowałam się podjąć współpracę z p. Marcinem. Kompetencje zawodowe 5/5, kompetencje interpersonalne 5/5 :) Cieszę się również, że moje mieszkanie trafiło w ręce dobrych i odpowiedzialnych ludzi. To zdecydowanie wartość dodana. Będę polecała Państwa firmę i Pana usługi jak tylko będę miała ku temu okazję.

Profesjonalny pod każdym względem

Bardzo dziękuję za współpracę. Pan Marcin bardzo miły, profesjonalny pod każdym względem, chętny do pomocy. Kupno mieszkania przebiegło sprawnie i bez komplikacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni.

Profesjonalny agent w 100%

Pan Remigiusz to profesjonalny agent w 100%. Szczerze dba o interes właściciela nieruchomości. Poczucie humoru, kultura osobista i fajny człowiek to takie bonusy do całości. Bardzo mi pomógł i sprawdził się niezawodnie.

Drugi raz wybrałabym to samo biuro

Współpracę z Panem Remigiuszem oceniam bardzo pozytywnie na każdym etapie. Bardzo dobry kontakt oraz indywidualne podejście do klienta. Z pewnością drugi raz wybrałabym to samo biuro. Polecam!

Miejsce, które możemy nazwać domem

Wielkie podziękowania dla p. Marcina za miłą i profesjonalną obsługę - pomógł nam znaleźć miejsce, które możemy nazwać domem w Polsce i wiemy, że zawsze możemy na nim polegać! Jesteśmy zadowoleni! Wielkie dzięki :)