Jarosław TrojakEkspert finansowy oraz   Doradca ds. Kredytów

Jarosław Trojak

Ekspert finansowy oraz  Doradca ds. Kredytów

Korzystając ze swojego doświadczenia doradzi w wyborze i uzyskaniu najtańszego kredytu na rynku. Pomógł już kilkuset Klientom w realizacji ich marzeń w postaci uzyskania kredytu na zakupu wymarzonej nieruchomości albo budowy domu. W swojej pracy kieruje się skutecznością działania oraz pomocą w całym procesie kredytowym od wyliczenia zdolności, przez negocjację warunków z bankiem aż po uruchomienie środków.

Klienci o mnie

Mieszkanie na kredyt

Kupiliśmy z żoną mieszkanie na kredyt w korzystając z pomocy Pana Jarka. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, podejścia do klienta, zaangażowania w wykonywana pracę, od pierwszego spotkania do czasu uruchomienia kredytu. Entuzjazm z jakim Pan Jarek pracuje świadczy o tym, że jest to właściwy człowiek do zadań finansowych.

Opinia dla: Jarosław Trojak
Warunki, które otrzymaliśmy były lepsze niż w banku

Bardzo polecamy Pana Jarka! Wyjaśnił nam wszystko z najdrobniejszymi szczegółami, zajął się negocjacjami z bankami. Dzięki niemu czekała nas już tylko jedna wizyta w banku na podpisaniu umowy. Obawialiśmy się liczbą dokumentów, godzinami spędzonymi w bankach. Wszystko zostało załatwione za nas. Warunki, które otrzymaliśmy były lepsze niż wcześniej proponował nam bankier. Z czystym sumieniem - polecam!

Opinia dla: Jarosław Trojak
Transakcja przeprowadzona bardzo profesjonalnie

Dziękuję p. Jarkowi za tak sprawną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania w Świdniku. Transakcja przeprowadzona bardzo profesjonalnie i kompleksowo. Obsługa "papierkowa" przebiegła bez zarzutów. Szczerze polecam!

Opinia dla: Jarosław Trojak