Jolanta WachDoradca ds. Nieruchomości

Jolanta Wach

Doradca ds. Nieruchomości

Absolwentka UMSC w Lublinie w zakresie polityki przestrzennej i urbanistyki. Posiada także wykształcenie w kierunku geodezyjnym.

Obrane kierunki kształcenia wcale nie był przypadkowe, a konkretnymi decyzjami by móc rozwijać swoje zainteresowania i spełniać je zawodowo. Od początku kariery zawodowej współpracuje w sferze obsługi klienta i z doświadczenia doskonale wie jak zmienne są potrzeby ludzi z biegiem czasu. By sprostać tym potrzebom stara się indywidualnie podejść do każdego klienta i każdej sytuacji, aby znaleźć jak najlepsze rozwiązanie i zadowolenie z obydwu stron nie tylko na dziś, ale i na wiele lat.

Zaangażowanie, zorganizowanie i zaradność to cechy, które kierują nią jako specjalistę do sprzedaży nieruchomości gruntowych oraz mieszkań na rynku wtórnym. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość, pozytywne nastawienie sprawiają, że praca jest dla niej przyjemnością. Maksymalnie zaangażowana w powierzone zadania. Przywiązuje dużą wagę do detali, przez co zapewnia efektywne i sprawne przeprowadzenie procesu nabycia i sprzedaży nieruchomości.

Interesują ją nowoczesne rozwiązania architektoniczne. Dla regeneracji ciała i umysłu oddaje się dyscyplinom sportowym lub w zaciszu dobrej książce. 

Klienci o mnie

Rzetelność i zaangażowanie

Profesjonalne podejście do całego procesu sprzedaży, a także obsługi obu stron transakcji. Jako sprzedający bardzo dziękuję p. Joli za rzetelność, zaangażowanie oraz doprowadzenie do sukcesu sprzedaży mojej działki, która nie należała do najłatwiejszych.

Opinia dla: Jolanta Wach
Nieocenione wsparcie

Szczerze polecam współpracę z Panią Jolantą. Pełen profesjonalizm, praktyczne podejście do sprzedaży działki oraz wsparcie na każdym etapie procesu, bardzo duża wiedza na temat gruntów. Nieocenione wsparcie dla osób, które nie mają na co dzień kontaktu z rynkiem nieruchomości.

Opinia dla: Jolanta Wach